Ubytovanie v Pamporove

Pamporovo je moderným lyžiarskym strediskom, ktoré sa nachádza sa v pohorí Rhodopi. Považuje sa za najslnečnejšie lyžiarske stredisko v Bulharsku, v ktorom prostredie je rovnako lákavé pre návštevníkov ako v zime tak aj v letných mesiacoch. Pamporovo poskytuje návštevníkom kvalitné rekreačné, športové a ubytovacie služby. Prostredníctvom stránky Nadosah.sk si môžete vybrať vhodné ubytovanie z ponuky krásnych hotelov a apartmánov v jednom z najlepších bulharských horských stredísk. Pamporovo sa nachádza len 85 kilometrov od Plovdivu, čo umožňuje turistom stráviť nejaký čas v tomto krásnom historickom meste. V stredisku sa nachádza veľké množstvo obchodov, butikov, ale aj nákupné centrá. Taktiež je tu k dispozícii mnoho reštaurácii, klubov a bohatý kultúrny program spríjemňuje návštevníkom pobyt v horskom prostredí.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Pamporove

Platba za ubytovanie môže prebehnuť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pozrite si tiež letenky do Bulharska

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka