Ubytovanie v Prahe

mosty v Prahe - nadosah.sk
Praha ako hlavné a zároveň najväčšie mesto v Českej republike je zároveň jedným z najnavštevo­vanejších miest v Európe. Pokiaľ sa rozhodnete stráviť pár dní v tomto krásnom meste plnom historických budov, pamiatok a atrakcií, môžete si vybrať z širokej ponuky ubytovania. V Prahe sa nachádza viacero druhov ubytovania ako nízkonákladové bed and breakfast, hostely, pekné hotely a penzióny vhodné pre rodinné výlety, ale tiež apartmány a luxusné hotely aj pre tých najnáročnejších návštevníkov. Praha ako jedna z hlavných európskych destinácii ponúka návštevníkom mnoho kultúrnych a tiež historických pamiatok. Medzi najznámejšie pamiatky, ktoré by ste pri pobyte v Prahe mali navštíviť patria Pražský hrad s katedrálou svätého Víta, Karlov most, Orloj na Staromestskom námestí, Petřínska rozhľadňa a mnoho ďalších. V Prahe sa nachádza aj viacero múzeí a galérii. Mesto ponúka mnoho zaujímavých atrakcií pre všetky vekové kategórie a je vhodným miestom pre priateľské, či rodinné výlety.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Prahe

Platba za ubytovanie môže prebehnuť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pozrite si tiež letenky do Prahy

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka