Ubytovanie v Ríme

Rím je jedným z najkrajších miest na svete. Predstavuje očarujúcu zmes histórie a moderných prvkov. Mnoho návštevníkov sa do Ríma pravidelne vracia kvôli jeho očarujúcej atmosfére, množstvu svetoznámych pamiatok a zaujímavosti. Ubytovať sa je možné v cenovo výhodných bed a breakfast hoteloch, penziónoch či apartmánoch alebo v útulných 3 – 5 hviezdičkových hoteloch. Rím ponúka návštevníkom mnoho svetoznámych pamiatok z ktorých najnavštevova­nejšími sú Coloseum, Bazilika sv. Petra, Fontána di Trevi, Vatikán či Pantheon. Návšteva Ríma sa odporúča predovšetkým v jarných mesiacoch, keďže v tomto období je najideálnejšie počasie. Počas celého roka sa tu konajú rôzne festivaly a kultúrne podujatia.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Ríme

Platba za ubytovanie môže prebehnúť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka