Ubytovanie v Sofii

Jednou z najnavštevo­vaniejších destinácii v Bulharsku je Sofia. Svojím návštevníkom ponúka mnoho historických a kultúrnych pamiatok a atrakcií. V hlavnom meste Bulharska sa nachádza mnoho hotelov, apartmánov či penziónov. V Sofii sa nachádza mnoho atrakcií. Počas pobytu v tomto krásnom meste plnom historických a kultúrnych pamiatok by ste mali navštíviť niektoré z najznámejších atrakcií. Dominantou mesta je Alexander Nevsky katedrála, ktorá bola postavená na konci 19. storočia. V Sofii sa nachádza aj viacero múzeí ktoré priťahuju každoročne mnoho návštvníkov a študentov. Medzi najznámejšie patria Národné historické múzeum, Národné archeologické múzeum či Národné múzeum vojenskej histórie. Sofia ponúka mnoho možností pre oddych, rekreáciu a tiež spoznávanie histórie a kutúry krajiny. Práve preto dokáže každoročne prilákať a zaujať mnoho návštevníkov.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Sofii

Platba za ubytovanie môže prebehnuť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pozrite si tiež letenky do Sofie

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka