Ubytovanie vo Frankfurte

Frankfurt je jedno z finančných centier v Európe. Taktiež je významným vzdelávacím, kultúrnym a obchodným centrom. Nielen kvôli obchodu ale aj množstvu pamiatok a atrakcií navštívi každoročne Frankfurt mnoho turistov. Mesto ponúka návštevníkom viacero druhov ubytovania. Môžete si vybrať z širokej ponuky nízkonákladových hotelov, ale aj hotelov vhodných pre rodinné pobyty a taktiež luxusné apartmány a hotely. Frankfurt okrem viacerých významných ekonomických centier ponúka návštevníkom aj mnoho múzeí, galérii a pamiatok. Najznámejšími múzeami sú Goethe Múzeum, prírodné a historické múzeum Senckenberg či múzeum moderného umenia. Významami pamiatkami vo Frankfurte sú stredoveká budova radnice Römer, kostol St Paula a gotická katedrála Frankfurter Dom. Turistov láka aj najväčšia botanická záhrada v Nemecku Palmengarte a Zoologická záhrada. Frankfurt ako jedno z kultúrnych centier krajiny organizuje každoročne mnoho podujatí a festivalov.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania vo Frankfurte

Platba za ubytovanie môže prebehnúť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka