24. májaTOP mestá vo svete, ktoré si ľudia vyberajú pre svoj život a bývanie

V článku nájdete top miesta, v ktorých sa ľudia rozhodli žiť alebo vycestovať do nich. Prinášame Vám tie, ktoré obstáli najlepšie. Hodnotilo sa na základe rozličných kritérií.

čítať ďalej
  3. májaNajlepšie tipy na dovolenky s mamou v každom veku

Deň matiek je za dverami a ako ho lepšie stráviť než dovolenkou?! Vyberať si dovolenku môže byť náročné, ak cestujete s rodinou a navyše sa snažíte nájsť miesto, ktoré zaistí, že všetci, ktorých sa týka, budú mať čo vidieť a čomu sa venovať.

čítať ďalej
  25. aprílaPresťahovanie pobočky v ZOC Max Prešov

Viacerí ste určite zaznamenali, že pobočka našej kancelárie sa presťahovala v ZOC Max Prešov na prvé poschodie. Nachádzame sa v pasáži neďaleko kníhkupectva Panta Rhei a Pilsner Pubu.

čítať ďalej
  18. aprílaTOP 6 alternatívnych miest pre víkendové pobyty v Európe

Prinášame Vám zopár tipov na návštevu európskych miest, kde sa oplatí stráviť predlžený víkend. Tieto európske mestá Vám majú čo ponúknuť a rozhodne sa v nich nudiť nebudete.

čítať ďalej
  21. marcaKde stráviť veľkonočný predĺžený víkend?

Aj vám sa už zdá, že tohtoročnej zime sa veľmi nechce odísť a teplejšie počasie netrpezlivo očakávate, aby ste mohli znova vyraziť na potulky Európou? Máme pre Vás niekoľko osvedčených tipov, kam sa vybrať počas Veľkej Noci a mať možnosť zažiť tradičné či netradičné zvyky ostatných európskych národov.

čítať ďalej
  7. februáraCestovné lístky na FlixBus v predaji už aj u nás!

Lístky na autobusové spojenia do Európy s FlixBusom v predaji už aj u nás!

čítať ďalej
  19. januáraPoľská letecká spoločnosť LOT zvyšuje počet letov do Košíc

Od 5. júna 2017 zvyšuje poľská letecká spoločnosť LOT počet letov z Varšavy do Košíc!

čítať ďalej
  11. januáraCestovateľské trendy: kam ísť na dovolenku v roku 2017

Zozbierali sme pre vás najnovšie informácie a trendy ohľadom cestovania, aby sme vám mohli priniesť najzaujímavejšie destinácie pre rok 2017, ktoré si túto sezónu môžete pridať na svoj cestovateľský zoznam.

čítať ďalej
  11. januáraNajlepšie lyžiarske strediská pre neskorú lyžiarsku sezónu

Rezervujte si neskorú zimnú dovolenku v jednom z týchto lyžiarskych stredísk a vyhnete sa tak hlavnej sezóne, čo znamená menej ľudí, nižšie ceny a hlavne rovnako veľa snehu.

čítať ďalej
  30. decembra 2016Transfer z Košíc do Budapešti

Plánujete cestu z Budapeši, no so zakúpením letenky váhate a premýšľate, ako sa na letisko dostanete? V našej ponuke nájdete aj mimoriadne obľúbený transfer na trase Košice Budapešť.

čítať ďalej