23. októbraPrečo navštíviť Thajsko?

Thajsko by nesmelo chýbať ani vo Vašom hľadáčiku miest, ktoré by ste chceli raz navštíviť. Prinášame zopár dôvod, aj keď skutočne pochybujeme o tom či nejaké budete potrebovať. Prezrite si luxusné, all inclusive či dovolenky s nízkym badgetom do Bangkoku, Krabi, na Phuket a Khao Lak.

čítať ďalej
  10. októbraŠpeciálne ceny leteniek Emirates

Aj vám chýba slnko a teplo? Letecká spoločnosť Emirates si pre nás pripravila špeciálnu akciu na letenky až do 26 destinácií!

čítať ďalej
  11. septembraNovinka od Ryanair: Let z Bratislavy do obľúbenej dovolenkovej destinácie

Letecká spoločnosť Ryanair prichádza s novým letom do slnečnej destinácie. Letieť budete môcť od 25. marca roku 2018. Zaujíma Vás kam sa bude letieť z Bratislavy? Viac Vám prezradíme v našom článku.

čítať ďalej
  6. septembraRyanair mení podmienky prepravy batožiny

Blíži sa november a tak, ako má Ryanair vo zvyku, prináša nám niekoľko novniek. O aké novinky ide? Viac sa dozviete v našom článku.

čítať ďalej
  6. septembraOktóberfest vo svete

200-ročná tradícia Októberfest-ov sa začína v tretí septembrový týždeň a končí prvú nedeľu v októbri. Tento rok festival začína v sobotu 16. septembra a končí 3. októbra – to sú najlepšie termíny na oslavu tohto najväčšieho svetového pivného festivalu.

čítať ďalej
  24. augustaSlužba dovoz/vyzdvihnutie z adresy na vybraných spojoch Tiger Express

Doobjednajte si službu odvoz, resp. vyzdvihnutie z adresy k Vášmu cestovnému lístku od dopravcu Tiger Expres. Využite pohodlný odvoz, resp. vyzdvihnutie z adresy s nadštandardnými službami.

čítať ďalej