10. októbraŠpeciálne ceny leteniek Emirates

Aj vám chýba slnko a teplo? Letecká spoločnosť Emirates si pre nás pripravila špeciálnu akciu na letenky až do 26 destinácií!

čítať ďalej
  11. septembraNovinka od Ryanair: Let z Bratislavy do obľúbenej dovolenkovej destinácie

Letecká spoločnosť Ryanair prichádza s novým letom do slnečnej destinácie. Letieť budete môcť od 25. marca roku 2018. Zaujíma Vás kam sa bude letieť z Bratislavy? Viac Vám prezradíme v našom článku.

čítať ďalej
  6. septembraRyanair mení podmienky prepravy batožiny

Blíži sa november a tak, ako má Ryanair vo zvyku, prináša nám niekoľko novniek. O aké novinky ide? Viac sa dozviete v našom článku.

čítať ďalej
  6. septembraOktóberfest vo svete

200-ročná tradícia Októberfest-ov sa začína v tretí septembrový týždeň a končí prvú nedeľu v októbri. Tento rok festival začína v sobotu 16. septembra a končí 3. októbra – to sú najlepšie termíny na oslavu tohto najväčšieho svetového pivného festivalu.

čítať ďalej
  24. augustaSlužba dovoz/vyzdvihnutie z adresy na vybraných spojoch Tiger Express

Doobjednajte si službu odvoz, resp. vyzdvihnutie z adresy k Vášmu cestovnému lístku od dopravcu Tiger Expres. Využite pohodlný odvoz, resp. vyzdvihnutie z adresy s nadštandardnými službami.

čítať ďalej
  22. augustaNová linka od spoločnosti RegioJet: Praha - Passau

Spoločnosť RegioJet prichádza s ďalšou novinkou v oblasti autobusovej dopravy. Po novej linke Praha-Temešvár je tu ďalšia, tentokrát do Nemecka. Spoj Vás odvezie do dvoch nemeckých miest, a to: Freyung a mesta na sútoku 3 riek, bavorský Passau. Previezli ste sa už na tejto novej linke?

čítať ďalej
  17. augustaRyanair prichádza s novými prestupovými letmi z Bratislavy

Írska nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair zavádza nové lety z nášho hlavného mesta. Novinkou sú prestupové lety cez Miláno – Bergamo do štyroch destinácií. O ktoré destinácie pôjde sa dočítate v článku.

čítať ďalej