22. júnaTop atrakcie KRAKOWA

Krakow je jedno z najkrajších miest v Poľsku. Mesto je lákavou destináciou pre víkendové pobyty nielen Európanov. Počas druhej svetovej vojny toto mesto nebolo nijako zničené, a tak si zachovalo svoje čaro a šarm.

čítať ďalej
  20. júnaRozprávkové hrady a zámky Európy, ktoré musíte vidieť

Inšpirujte sa k nájdeniu vlastného rozprávkového víkendu na hrade či zámku vo Francúzsku, či Taliansku. Výber Vašej víkendovej pevnosti necháme už len na Vás. :)

čítať ďalej
  15. júnaZábava zdarma? Lacné výlety v Spojenom kráľovstve

Zostavili sme pre Vás rebríček zaujímavých programov na voľný čas, ktoré môžete realizovať v Spojenom kráľovstve. Pre dni trávené s rodinou až po vytrvalých fanúšikov Harryho Pottera. Každý si nájde niečo svoje. Máte aj vy radi Spojené Kráľovstvo? Ak ste odpovedali áno, tak náš článok je určite adresovaný aj Vám.

čítať ďalej
  13. júnaUžitočné informácie, ktoré sa Vám hodia pred návštevou Španielska

Myslíte si, že poznáte Španielsko? Možno Vás týmto článkom vyvedieme z omylu. Španielsko to sú pláže, býčie zápasy, siesty, sangria či slnečné lúče. V tejto krajine je toho však oveľa viac, ako len pobrežné strediská.

čítať ďalej
  8. júnaTipy na alternatívne letné plážové dovolenky

Prinášame sedem zaujímavých dovolenkových destinácii, ktoré Vás určite nadchnú. Ak nechcete bojovať medzi davmi ľudí a hľadať si miesto na pláži, kde si môžete rozprestrieť svoju osušku, tak Vám prinášame zopár lákavých dovolenkových destinácií v rôznych krajinách.

čítať ďalej
  7. júnaJe bezpečné dovolenkovať v Tunisku v roku 2017?

Je bezpečné dovolenkovať v lete v Tunisku? Čo potrebujete vedieť ak plánujete odcestovať na pár dní do Tuniska alebo už máte zakúpené letenky?

čítať ďalej
  30. májaViete odkiaľ a kam doletíte zo Slovenska s Wizz Air-om?

V článku sa dočítate užitočné informácie o batožine a taktiež sa dozviete, z ktorých slovenských miest Wizz Air lieta a kam.

čítať ďalej
  25. májaRyanair spustil predaj leteniek do Ameriky!

Najväčší nízkonákladový letecký prepravca, spoločnosť Ryanair, dnes spustil predaj leteniek z Madridu do Ameriky. Ako jedna z mála low-costových leteckých spoločností sa každým rokom posúva vpred a rozširuje svoju ponuku služieb pre cestujúcich.

čítať ďalej
  24. májaTOP mestá vo svete, ktoré si ľudia vyberajú pre svoj život a bývanie

V článku nájdete top miesta, v ktorých sa ľudia rozhodli žiť alebo vycestovať do nich. Prinášame Vám tie, ktoré obstáli najlepšie. Hodnotilo sa na základe rozličných kritérií.

čítať ďalej
  3. májaNajlepšie tipy na dovolenky s mamou v každom veku

Deň matiek je za dverami a ako ho lepšie stráviť než dovolenkou?! Vyberať si dovolenku môže byť náročné, ak cestujete s rodinou a navyše sa snažíte nájsť miesto, ktoré zaistí, že všetci, ktorých sa týka, budú mať čo vidieť a čomu sa venovať.

čítať ďalej