Letenky Croatia Airlines

  • Croatia Airlines je vlajkovým dopravcom a národnou leteckou spoločnosťou Chorvátskej republiky. Letecká spoločnosť je členom Star Aliance a prevádzkuje domáce a medzinárodné lety. Sídlom Croatia Airlines je letisko v Záhrebe. Spoločnosť má základňu pre svoje lety aj na letiskách v mestách Split, Dubrovník a Frankfurt.
Lietadlo croatia Airlines
Z hľadiska počtu prepravených cestujúcich je najväčšou spomedzi ostatných spoločnosti v krajinách bývalej Juhoslávie. Spoločnosť bola založená v júly v roku 1989 pod názvom Zagal, ktorý sa zmenil na súčasný názov v roku 1990. Počas svojho pôsobenia rozšírila Croatia Airlines svoje lety do 27 destinácii. V súčastnosti prevádzkuje lety do významných európskych miest. Spoločnosť je uznávanou hlavne vďaka kvalitným bezpečnostným opatreniam a presnosti.

Na našej stránke si môžete rezervovať letenky Croatia Airlines a pridať sa tak k veľkému počtu spokojných cestujúcich, ktorí už využili služby tejto leteckej spoločnosti.

Prečo rezervovať letenky Croatia Airlines u nás?

  • Online rezervácia v slovenskom jazyku s možnosťou nezáväznej rezervácie
  • Najnižšie poplatky za vystavenie letenky
  • Telefonické a emailové rezervácie
  • Rôzne možnosti platby za letenku vrátane bankových prevodov, alebo platbou na faktúru

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka