4. júlaSeattle

Domovské mesto Starbucksu, seriálového doktora Frasiera Cranea či rodisko slávneho Jimmiho Hendrixa. Aj takýmito prívlastkami sa pýši najväčšie mesto štátu Washington na severozápadnom pobreží USA, Seattle.

čítať ďalej
  22. májaSpojené Arabské Emiráty

Biele piesočnaté pláže, mrakodrapy na každom rohu, najmodernejšie technické vychytávky a nekonečne veľa možností na oddych.

čítať ďalej
  7. májaExotický Koh Samui

Koh Samui je plný skvelého jedla, nádherných pláží a úžasných ľudí.

čítať ďalej
  24. aprílaWashington D.C. - mesto, kde nenájdete mrakodrapy

Hlavné mesto Spojených štátov, Washington, D.C. nie je len sídlom prezidenta a Kongresu USA, ale aj mnohých národných, historických a kultúrnych inštitúcií.

čítať ďalej
  17. aprílaČo nevynechať pri návšteve Londýna?

Hlavné a najväčšie mesto Spojeného kráľovstva vás očarí nielen svojím historickým centrom, modernou architektúrou či nekonečnými zelenými parkami, ale najmä nezameniteľnou atmosférou.

čítať ďalej
  17. aprílaDovolenkový raj na Zanzibare

Zanzibar je ostrov nachádzajúci sa pri východnom pobreží Tanzánie. Zanzibar ponúka dokonalý zážitok ako ostrov v Indickom oceáne s očarujúcou históriou a nádhernými plážami.

čítať ďalej
  11. aprílaVečné mesto - Rím

Rím je hlavné mesto Talianska a zároveň jedno z najstarších miest Európy.

čítať ďalej
  10. aprílaAmsterdam - Benátky Severu

Amsterdam je hlavným mestom Holandska. Už od samotných počiatkov mesta v 13. storočí ako malej rybárskej dedinky, až po súčasnosť, kedy je dôležitým centrom kultúry, turizmu a finančníctva, Amsterdam bol vždy miestom obchodovania a kultúry.

čítať ďalej
  9. aprílaObjavte s nami nádhernú Maltu

Malta je malý ostrovný štát v Stredozemnom mori nachádzajúci sa neďaleko Sicílie. Okrem samotného ostrova Malta k nemu patria aj ďalšie ostrovy, z ktorých sú obývané iba Gozo a Comino.

čítať ďalej