1. februáraKam na výlet za teplom?

Aj napriek tomu, že už máme február, mnohým z nás už chýba slnko, teplo, more. Neviete kam sa vybrať za troškou tepla a popritom spoznať aj niečo nové? Nevadí, vybrali sme pre vás niekoľko „najhorúcejších“ destinácií tejto zimy, kam sa určite oplatí ísť zohriať.

čítať ďalej
  22. decembra 2017Pokojné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2018

Pokojné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2018

čítať ďalej
  23. októbra 2017Prečo navštíviť Thajsko?

Thajsko by nesmelo chýbať ani vo Vašom hľadáčiku miest, ktoré by ste chceli raz navštíviť. Prinášame zopár dôvodov, aj keď skutočne pochybujeme o tom či nejaké budete potrebovať. Prezrite si luxusné, all inclusive či dovolenky s nízkym budgetom do Bangkoku, Krabi, na Phuket a Khao Lak.

čítať ďalej
  10. októbra 2017Špeciálne ceny leteniek Emirates

Aj vám chýba slnko a teplo? Letecká spoločnosť Emirates si pre nás pripravila špeciálnu akciu na letenky až do 26 destinácií!

čítať ďalej
  11. septembra 2017Novinka od Ryanair: Let z Bratislavy do obľúbenej dovolenkovej destinácie

Letecká spoločnosť Ryanair prichádza s novým letom do slnečnej destinácie. Letieť budete môcť od 25. marca roku 2018. Zaujíma Vás kam sa bude letieť z Bratislavy? Viac Vám prezradíme v našom článku.

čítať ďalej
  6. septembra 2017Ryanair mení podmienky prepravy batožiny

Blíži sa november a tak, ako má Ryanair vo zvyku, prináša nám niekoľko novniek. O aké novinky ide? Viac sa dozviete v našom článku.

čítať ďalej