Aktuality o letenkách a cestovaní

  29. júlaNa dovolenku už aj z Košíc

Cestovné kancelárie pokračujú v úspešnom obnovovaní charterových letov na dovolenky k moru. Tento týždeň pribudla ďalšia linka tentokrát z Košíc do Larnaky na Cyprus.

čítať ďalej
  27. júlaRyanair hlási miliónové straty v tomto roku

COVID- 19 výrazne poznačil fungovanie spoločností po celom svete. Obrovské straty za posledné mesiace zaznamenala aj obľúbená letecká spoločnosť Ryanair.

čítať ďalej
  17. júlaČSA obnovuje svoje lety z Prahy

K obnovovaniu letov sa pridala už aj spoločnosť ČSA. Počas leta obnoví lety do viac ako 18 destinácii a umožní tak Slovákom cestovanie s prípojom z Košíc do mnohých európskych miest.

čítať ďalej
  16. júlaDlhoočakávané lety zo Slovenska do Chorvátska v predaji!

Na Slovensko sa po niekoľkých rokoch opäť vracia pravidelné letecké spojenie do Chorvátska.

čítať ďalej
  15. júlaEmirates obnoví lety z Prahy

Spojené Arabské Emiráty začali prijímať turistov. K obnoveným letom z Viedne tak opäť pribudne aj obľúbená pravidelná linka z Prahy do Dubaja.

čítať ďalej
  10. júlaDovolenka na Liptove

Prinášame vám ďalší tip, kde stráviť tohtoročnú dovolenku. Región Liptov a okolie Demänovskej doliny je miesto, v ktorom si vďaka množstvu atrakcií, vodných plôch a možnostiam turistiky vyberie každý. Pozrite si niekoľko tipov.

čítať ďalej
  8. júlaUnited Airlines obnoví viac ako 25000 letov

Spoločnosť United Airlines oznámila výrazné obnovenie svojich vnútroštátnych a medzinárodných letov. Od začiatku augusta 2020 sa spustí 40 % všetkých letov.

čítať ďalej
  7. júlaObnovenie letov z Bratislavy pokračuje

Z letiska v Bratislave sa po novom dostanete už aj do Grécka, Írska, talianskeho mesta Alghero či na Mallorku. Obnovovanie leteckých liniek z bratislavského letiska pokračuje.

čítať ďalej
  3. júlaQatar Airways pokračuje v obnovovaní letov

Qatar Airways pristúpilo k spusteniu ďalších medzinárodných letov. Zároveň zaviedli nosenie ochranných štítov počas letu pre cestujúcich a zvýšené hygienické opatrenia.

čítať ďalej