14. novembraNajkrajšie Vianočné trhy v Európe

Prinášame Vám zoznam miest v Európe, ktoré sa oplatí v najbližšom období navštíviť a kde si vychutnáte tu pravú vianočnú atmosféru.

čítať ďalej
  17. októbraNová linka z Varšavy do Miami

Zaujíma Vás s akou novinkou prišla letecká spoločnosť LOT? Nenechajte si ujsť novinky zo sveta lietania. Všetky podstatné informácie Vám prinášame v našom článku.

čítať ďalej
  11. októbraWizz Air mení podmienky prepravy batožiny

Wizz Air, maďarská nízkonákladová letecká spoločnosť sústredená predovšetkým na strednú Európu, mení podmienky prepravovanej batožiny. Všetky podstatné informácie, ktoré sú pre Vás potrebné, ak letíte s Wizz Air-om Vám prinášame v našom aktuálnom článku.

čítať ďalej
  17. augustaK letenke Turkish Airlines získate tour po Istanbule zdarma

Turkish Airlines prináša novinku – Touristanbul. Objavte Istanbul, mesto s početnými scénickými a historickými krásami.

čítať ďalej
  11. júlaNAJ prázdninové destinácie v Španielsku

Prinášame prehľad top prázdninových destinácii v Španielsku či už máte záujem tu stráviť letnú dovolenku alebo len predĺžený víkend.

čítať ďalej
  10. júlaTOP destinácie vhodné pre letné dobrodružstvá

Prinášame prehľad TOP letných destinácii ušitých na dobrodružstvá a nezabudnuteľné chvíle. Budeme potešení, ak si z našej ponuky vyberiete a zažijete tak krásne leto 2018.

čítať ďalej
  27. júnaKam na last minute?

Prinášame výber tých najvýhodnejších last minute destinácií pre leto 2018. Ak v tomto roku potrebujete lacnú letnú dovolenku, pozrite sa na naše tipy na dlhodobé, ale aj krátkodobé pobyty na pláži. Povieme Vám kam ísť, čo vidieť, top atrakcie a k tomu aj odporúčania na tie najkrajšie pláže.

čítať ďalej
  25. júnaMálo objavené plážové dovolenky pre leto 2018

Niektoré sa nachádzajú v ďalekých krajinách, ako je Japonsko a Malajzia, zatiaľ čo k iným nemusíte ďaleko cestovať. Tu je 10 alternatívnych dovoleniek, ktoré nás pre leto 2018 najviac oslovili.

čítať ďalej
  22. júnaPraktické tipy na zníženie nákladov Vašej dovolenky

Týchto pár jednoduchých tipov Vám zníži Vaše náklady na letnú dovolenku a Vy sa budete môcť príjemne vyhrievať na slnku s nohami zaborenými v horúcom piesku.

čítať ďalej
  20. júnaSprievodca gréckymi ostrovmi

Potrebujete pomôcť pri výbere najlepšieho gréckeho ostrova pre Vašu dovolenku? Tu je náš sprievodca, ktorý Vás prevedie cez najkrajšie grécke ostrovy určené pre páry, rodiny či pracovné večierky,..

čítať ďalej