14. novembra 2018Najkrajšie Vianočné trhy v Európe

Prinášame Vám zoznam miest v Európe, ktoré sa oplatí v najbližšom období navštíviť a kde si vychutnáte tu pravú vianočnú atmosféru.

čítať ďalej
  17. októbra 2018Nová linka z Varšavy do Miami

Zaujíma Vás s akou novinkou prišla letecká spoločnosť LOT? Nenechajte si ujsť novinky zo sveta lietania. Všetky podstatné informácie Vám prinášame v našom článku.

čítať ďalej
  11. októbra 2018Wizz Air mení podmienky prepravy batožiny

Wizz Air, maďarská nízkonákladová letecká spoločnosť sústredená predovšetkým na strednú Európu, mení podmienky prepravovanej batožiny. Všetky podstatné informácie, ktoré sú pre Vás potrebné, ak letíte s Wizz Air-om Vám prinášame v našom aktuálnom článku.

čítať ďalej
  17. augusta 2018K letenke Turkish Airlines získate tour po Istanbule zdarma

Turkish Airlines prináša novinku – Touristanbul. Objavte Istanbul, mesto s početnými scénickými a historickými krásami.

čítať ďalej
  11. júla 2018NAJ prázdninové destinácie v Španielsku

Prinášame prehľad top prázdninových destinácii v Španielsku či už máte záujem tu stráviť letnú dovolenku alebo len predĺžený víkend.

čítať ďalej
  10. júla 2018TOP destinácie vhodné pre letné dobrodružstvá

Prinášame prehľad TOP letných destinácii ušitých na dobrodružstvá a nezabudnuteľné chvíle. Budeme potešení, ak si z našej ponuky vyberiete a zažijete tak krásne leto 2018.

čítať ďalej
  27. júna 2018Kam na last minute?

Prinášame výber tých najvýhodnejších last minute destinácií pre leto 2018. Ak v tomto roku potrebujete lacnú letnú dovolenku, pozrite sa na naše tipy na dlhodobé, ale aj krátkodobé pobyty na pláži. Povieme Vám kam ísť, čo vidieť, top atrakcie a k tomu aj odporúčania na tie najkrajšie pláže.

čítať ďalej
  25. júna 2018Málo objavené plážové dovolenky pre leto 2018

Niektoré sa nachádzajú v ďalekých krajinách, ako je Japonsko a Malajzia, zatiaľ čo k iným nemusíte ďaleko cestovať. Tu je 10 alternatívnych dovoleniek, ktoré nás pre leto 2018 najviac oslovili.

čítať ďalej
  22. júna 2018Praktické tipy na zníženie nákladov Vašej dovolenky

Týchto pár jednoduchých tipov Vám zníži Vaše náklady na letnú dovolenku a Vy sa budete môcť príjemne vyhrievať na slnku s nohami zaborenými v horúcom piesku.

čítať ďalej