Aktuality o letenkách a cestovaní

  29. májaRyanair sa vracia na oblohu

Nízkonákladova letecká spoločnosť Ryanair od 1. júla obnoví približne 40 % letov medzi Európskymi destináciami. Lietať začne aj z Viedne.

čítať ďalej
  28. májaDovolenka s deťmi v Tatrách

Dovolenka v Tatrách nemusí byť len o chodení na túry a oddychu vo wellness. Pozrite si, čo všetku tu môžete so svojimi deťmi zažiť a vyskúšať.

čítať ďalej
  26. májaLety obnoví už aj Brussels Airlines

Ďalšia letecká spoločnosť sa po pandémii koronavírusu pripravuje na obnovenie letov. Pozrite si, kedy plánuje Brussels Airline obnoviť letovú prevádzku.

čítať ďalej
  21. májaLufthansa Group obnovuje svoje lety

Prinášame vám prehľad zmien v letovom poriadku spoločnosti Lufthansa Group, ktorá sa pripravuje na postupné obnovenie letovej prevádzky po pandémii koronavírusu.

čítať ďalej
  20. májaLeto 2020 pri mori?

Po pandémii koronavírusu sa viacero krajín rozhoduje, že svoje hranice čoskoro sprístupní aj zahraničným návštevníkom. Pozrite si, ktoré krajiny sa snažia o pomalý návrat k bežnému životu.

čítať ďalej
  19. májaCyklodovolenka na západnom Slovensku

Tretia časť nášho výberu najkrajších cyklistických trás na Slovensku predstavuje cyklotrasy západného Slovenska. Pozrite si niekoľko tipov.

čítať ďalej
  18. májaCyklodovolenka na strednom Slovensku

Prinášame vám druhú časť nášho výberu najkrajších cyklotrás na Slovensku. Spoznajte Slovensko na bicykli a užite si aktívnu dovolenku so svojou rodinou.

čítať ďalej
  15. májaCyklodovolenka na Slovensku

Cyklistika sa stáva čoraz obľúbenejšou. Je to aj jeden zo spôsobov ako si užiť dovolenku na Slovensku, objavovať očarujúce miesta a navyše urobíte tak niečo aj pre svoje zdravie. Pozrite si niekoľko typov na takéto výlety.

čítať ďalej
  13. májaAko prebieha proces vrátenia peňazí od leteckých spoločností?

V súčasnej situácii, kedy sa letecké spoločnosti potýkajú s množstvom zrušených letov a teda nárokom cestujúcich na plné vrátenie platby už od polovice marca 2020 za ich zakúpené letenky je tento proces refundácie bohužiaľ predĺžený.

čítať ďalej
  13. májaDovolenkové vodné svety

Predstavujeme vám najznámejšie a najväčšie aquaparky na Slovensku. širokou škálou ponúkaných služieb a atrakcií predstavujú ideálne miesto na strávenie rodinnej dovolenky.

čítať ďalej