11. júlaNAJ prázdninové destinácie v Španielsku

Prinášame prehľad top prázdninových destinácii v Španielsku či už máte záujem tu stráviť letnú dovolenku alebo len predĺžený víkend.

čítať ďalej
  10. júlaTOP destinácie vhodné pre letné dobrodružstvá

Prinášame prehľad TOP letných destinácii ušitých na dobrodružstvá a nezabudnuteľné chvíle. Budeme potešení, ak si z našej ponuky vyberiete a zažijete tak krásne leto 2018.

čítať ďalej
  27. júnaKam na last minute?

Prinášame výber tých najvýhodnejších last minute destinácií pre leto 2018. Ak v tomto roku potrebujete lacnú letnú dovolenku, pozrite sa na naše tipy na dlhodobé, ale aj krátkodobé pobyty na pláži. Povieme Vám kam ísť, čo vidieť, top atrakcie a k tomu aj odporúčania na tie najkrajšie pláže.

čítať ďalej
  25. júnaMálo objavené plážové dovolenky pre leto 2018

Niektoré sa nachádzajú v ďalekých krajinách, ako je Japonsko a Malajzia, zatiaľ čo k iným nemusíte ďaleko cestovať. Tu je 10 alternatívnych dovoleniek, ktoré nás pre leto 2018 najviac oslovili.

čítať ďalej
  22. júnaPraktické tipy na zníženie nákladov Vašej dovolenky

Týchto pár jednoduchých tipov Vám zníži Vaše náklady na letnú dovolenku a Vy sa budete môcť príjemne vyhrievať na slnku s nohami zaborenými v horúcom piesku.

čítať ďalej
  20. júnaSprievodca gréckymi ostrovmi

Potrebujete pomôcť pri výbere najlepšieho gréckeho ostrova pre Vašu dovolenku? Tu je náš sprievodca, ktorý Vás prevedie cez najkrajšie grécke ostrovy určené pre páry, rodiny či pracovné večierky,..

čítať ďalej
  18. júnaRyanair prichádza do Košíc!

Írsky letecký dopravca Ryanair nás potešil novou linkou na trase Košice – Londýn. Prvý let je naplánovaný na 2.4.2019, no letenky si môžete zakúpiť u nás už teraz.

čítať ďalej
  13. júnaSvetové západy Slnka

Kam sa oplatí vycestovať za romantickým výhľadom? Aj my sme si kládli túto otázku a našli sme odpovede. Odskočte si užiť západy slnka, ktoré hýria farbami ako: oranžová, ružová, fialová a zažite nezabudnuteľné výhľady na zapadajúce slnečné lúče s vašimi blízkymi.

čítať ďalej
  8. júnaČarovné miesta naprieč svetom

Prinášame Vám tipy na výlety či dovolenky na overené kúzelné miesta, do ktorých sa zamilujete na prvýkrát. Objavte čaro týchto miest so svojimi blízkymi aj v tomto horúcom letnom počasí. Skúste a presvedčte sa.

čítať ďalej
  22. májaZ Košíc priamo do Nemecka!

Smutné správy o zrušení priameho leteckého spojenia Košíc s Kolínom nad Rýnom vystriedala dvojnásobná radosť!

čítať ďalej