18. júnaRyanair prichádza do Košíc!

Írsky letecký dopravca Ryanair nás potešil novou linkou na trase Košice – Londýn. Prvý let je naplánovaný na 2.4.2019, no letenky si môžete zakúpiť u nás už teraz.

čítať ďalej
  13. júnaSvetové západy Slnka

Kam sa oplatí vycestovať za romantickým výhľadom? Aj my sme si kládli túto otázku a našli sme odpovede. Odskočte si užiť západy slnka, ktoré hýria farbami ako: oranžová, ružová, fialová a zažite nezabudnuteľné výhľady na zapadajúce slnečné lúče s vašimi blízkymi.

čítať ďalej
  8. júnaČarovné miesta naprieč svetom

Prinášame Vám tipy na výlety či dovolenky na overené kúzelné miesta, do ktorých sa zamilujete na prvýkrát. Objavte čaro týchto miest so svojimi blízkymi aj v tomto horúcom letnom počasí. Skúste a presvedčte sa.

čítať ďalej
  22. májaZ Košíc priamo do Nemecka!

Smutné správy o zrušení priameho leteckého spojenia Košíc s Kolínom nad Rýnom vystriedala dvojnásobná radosť!

čítať ďalej
  1. februáraKam na výlet za teplom?

Aj napriek tomu, že už máme február, mnohým z nás už chýba slnko, teplo, more. Neviete kam sa vybrať za troškou tepla a popritom spoznať aj niečo nové? Nevadí, vybrali sme pre vás niekoľko „najhorúcejších“ destinácií tejto zimy, kam sa určite oplatí ísť zohriať.

čítať ďalej
  22. decembra 2017Pokojné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2018

Pokojné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2018

čítať ďalej
  23. októbra 2017Prečo navštíviť Thajsko?

Thajsko by nesmelo chýbať ani vo Vašom hľadáčiku miest, ktoré by ste chceli raz navštíviť. Prinášame zopár dôvodov, aj keď skutočne pochybujeme o tom či nejaké budete potrebovať. Prezrite si luxusné, all inclusive či dovolenky s nízkym budgetom do Bangkoku, Krabi, na Phuket a Khao Lak.

čítať ďalej
  10. októbra 2017Špeciálne ceny leteniek Emirates

Aj vám chýba slnko a teplo? Letecká spoločnosť Emirates si pre nás pripravila špeciálnu akciu na letenky až do 26 destinácií!

čítať ďalej