Ubytovanie v Paríži

Notre-Dame - Pariž - nadosah.sk
Paríž je jedným z najnavštevo­vanejších miest na svete. Milióny turistov láka každoročne množstvom pamiatok, príjemným prostredím a svojou jedinečnou atmosférou. Návštevníkom mesto ponúka na výber mnoho druhov ubytovania v rôznych lokalitách Paríža. Môže si vybrať z množstva nízkonákladových bed and breakfast, rôznych hotelov, hostelov, príjemných penziónov či luxusných apartmánov a hotelov s nadštandardnými službami. Paríž s množstvom atrakcií, zaujímavosti a pamiatok očarí každého návštevníka. Paríž má množstvo svetoznámych atrakcií, ktoré by ste nemali pri návšteve mesta vynechať. Najobľúbenejšími pamiatkami sú Eiffelová veža, Múzeum Loure, Katedrála Notre Dame, Versailles a mnoho ďalších. V Paríži sa taktiež nachádza mnoho múzeí, galérii či divadiel. V Paríži si môžete oddýchnuť v krásnych parkoch, vychutnať dobré jedlo v uznávaných reštauráciách a taktiež zažiť ruch a čaro nočného Paríža, mesta svetiel. Vyhľadávanou turistickou atrakciou je aj jeden z najznámejších zábavných parkov na svete Disneyland. Paríž je ideálnym miestom či už pre krátke víkendové výlety, alebo krásne dovolenky plné nezabudnuteľných zážitkov.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Paríži

Platba za ubytovanie môže prebehnuť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pozrite si ešte letenky do Paríža

Pozrite si ešte:

Autobusy do Paríža | Zájazdy do Paríža |

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka