Letenky do Bristolu

Letenky zo Slovenska

Bratislava | Košice |

Letenky z iných krajín

Rezervácia letenky do Bristolu

Informácie o letoch do Bristolu

  • Spoločnosť Ryanair obnovuje linku z Bratislavy do Bristolu a prvý let tak bude v ponuke už od 30.10.2011. Lietať sa bude 2× do týždňa a to v stredu a nedeľu na smere tam aj späť. Vynikajúce ceny leteniek vás určite presvedčia navštíviť toto zaujímavé mesto.
katedrála v meste Bristol - nadosah.sk
  • Letisko Bristol – Bristol Airport bolo donedávna známe ako Medzinárodné letisko Bristol – Bristol International Airport. Kúsok vedľa terminálu sa nachádza parkovisko určené pre parkovanie na krátku na dobu.Je vhodné pre vyzdvihnutie pasažierov z letov do Bristolu. O niečo bližšie sa nachádza parkovisko určené pre dlhšiu dobu parkovania (nad 24 hodín) a parkovisko v striebornej zóne (dlhšie ako 4 dni). Najbližšie k letisku sa nachádza Premier Parking určené pre pasažierov business triedy. Na letisku v Bristole ponúka svoje letenky 14 leteckých spoločností do mnohých destinácií nielen v AnglickuEurópe ale aj do Afriky a Severnej Ameriky. Samotné letisko sa nachádza len 13 km od centra Bristolu. Na letisko premáva mestská hromadná doprava, ktorú môžu využiť pasažieri po prílete do Bristolu.

Pozrite si tiež

Autobusy do Anglicka | Ubytovanie v Bristole |

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka