Letenky do Chicaga

Najlacnejšie letenky do Chicaga

Generic placeholder image
od 589 €
Generic placeholder image
ViedeňChicago
Generic placeholder image
od 599 €
Generic placeholder image
KošiceChicago
Generic placeholder image
od 639 €
Generic placeholder image
ViedeňChicago
Generic placeholder image
od 1169 €
Generic placeholder image
ViedeňChicago
Generic placeholder image
od 3229 €
Generic placeholder image
ViedeňChicago

Letenky zo Slovenska

Letenky z iných krajín

  • Uvedené informácie sú pravidelne kontrolované. Zmena údajov vyhradená.

Vaše otázky

  • Hľadám priame lety do Chicaga v období od 13.6.2011 +/- 7 dní z Bratislavy, alebo Viedne. Doba pobytu by bola 3 týždne. Je takáto letenka v ponuke:
  • Priame lety do Chicaga sú dostupné z Varšavy. Žiadne iné okolité letisko nemá v ponuke priame lety. Na vaše dátumy sú cenovo dostupné lety z Viedne s jedným prestupom v Madride v cene 567 Euro na jednu osobu vrátane všetkých poplatkov. Táto cena platí pre lety v dni 8.6.2011 – 3.7.2011. Výhodou tejto letenky sú krátke čakacie doby pri prestupe v Madride.
  • Mám záujem o lacnú letenku z letísk Budapešť, Krakov, alebo Viedeň do Chicaga v USA v dňoch od 8.7.2011 do 13.8.2011 (+ – 3 dni.) Aké sú aktuálne ceny leteniek?
  • Keďže sa jedná o dátumy v hlavnej turistickej sezóne, ceny leteniek sú o niečo vyššie. Preveril som vami uvedené letiská a momentálne cenovo najlepšie vychádza letenka z Budapešti do Chicaga v cene 702 Euro za spiatočnú letenku vrátane všetkých poplatkov. Pri ceste tam sú 2 prestupy (Varšava, Helsinky) s krátkym čakaním. Pri ceste späť je iba jeden prestup v Helsinkách. Túto letenku je možné skombinovať aj s jedným prestupom na smere do USA, no museli by ste v Helsinkách aj prenocovať. Letenka by bola vystavená na spoločnosť Finnair (AY), no samotné lety by prevádzkovali vrátane Finnair – u aj Málev a American Airlines.
  • V metropolitnej oblasti Chicago sa nachádzajú 2 veľké medzinárodné letiská.
  • Medzinárodné letisko Chicago „O´Hare“ – Chicago O´Hare International Airport je hlavné letisko Chicaga v štáte Illinois, ktoré slúži ako hlavná a zároveň aj najväčšia základňa pre leteckú spoločnosť United Airlines. Okrem nej tu sídli aj ďalšia veľká americká spoločnosť American Airlines. Letenky na medzinárodné lety do Chicaga ponúka Air France, Alitalia, Air India, British Airways, Iberia, Japan Airlines, KLM, Korean Air, LOT Polish Airlines, Lufthansa, ale aj mnohé ďalšie. Služby letiska O´Hare využíva 66,6 miliónov pasažierov ročne.
  • Medzinárodné letisko Chicago „Midway“ – Chicago Midway International Airport je vzdialené od mesta Chicago len 13 km. Letisko Chicago Midway využívajú najmä nízko-nákladové letecké spoločnosti ako napr. Southwest Airlines, AirTran Airways alebo Delta Air Lines. Práve spoločnosť Southwest Airlines sprostredkuje väčšinu letov smerujúcich na Letisko Midway, ktorá má pre svoje lety vyhradený Terminál B a časť Terminálu A. Všetky ostatné lety sa odbavujú v Termináli A.

Pozrite si tiež

Ubytovanie v Chicagu |

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka