Letenky do Dubaja

Generic placeholder image
od 175 €
Generic placeholder image
BudapešťDubaj
Generic placeholder image
od 1029 €
Generic placeholder image
ViedeňDubaj

Najlacnejšie letenky do Dubaja

Letenky zo Slovenska

Letenky z iných krajín

Turizmus v Dubaji predstavuje dôležitú časť stratégie pre príliv peňazí do štátnej kasy. Dubaj predstavuje lákavú destináciu pre mnohých z nás z dôvodu neobmedzených nákupných možností a tiež kvôli svojím historickým a moderným atrakciám. Dubaj je najľudnatejším mestom a od ostatných členov emirátov sa líši tým, že hlavný podiel na hrubom domácom produkte tvorí práve stále viac rozkvitajúci turizmus. Asi najrušnejším mesiacom pre návštevu tohto mesta je Január, kedy sa každoročne celé emiráty premenia na jedno obrovské nákupné centrum s hudbou, výstavami a tradičnými tancami. Väčšina hlavných miest má priame letecké spojenie do Dubaja. Letisko v Dubaji využíva viac ako 120 leteckých spoločností, obslúži sa tu cez 260 destinácií, čo robí toto letisko jedno z najviac vyťažených na svete. Je to domovom spoločnosti Emirates, ktorá prevádzkuje lety do viac ako 100 destinácií do celého sveta.

Najlacnejšie letenky do Dubaja

Cestovatelia zo Slovenska využívajú prevažne priame lety z Viedne, alebo z Prahy, ktoré zabezpečujú viaceré letecké spoločnosti. Ceny spiatočných leteniek sa pohybujú na hranici okolo 500 Euro či pôjdete z Viedne, alebo z Prahy priamo do Dubaja. Populárne sú aj o niečo lacnejšie lety z Budapešti no s jedným prestupom. Pre cestujúcich z východu, prichádza do úvahy aj možnosť zakúpiť si letenky na trase Košice – Viedeň – Dubaj a späť. Takáto letenka začína na cene od 569 Euro vrátane všetkých poplatkov. Pri lete z Budapešti môžeme odporučiť let cez Paríž, kde z Paríža môžete letieť na najväčšom dopravnom lietadle Airbus A380. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Hotely v Dubaji

Keďže väčšina ľudí v Dubaji sú turististi, mesto ponúka nespočetné množstvo ubytovacích kapacít rôznych cenových kategórií. Niektoré hotely sa stali doslova symbolom Dubaja ako napríklad Burj Al Arab. Tento hotel je vysoký 321 metrov a momentálne druhá najvyššia budova na svete, ktorá slúži výlučne ako hotel. Je to architektonickým symbolom Dubaja a stojí na umelo vytvorenom ostrove, ktorý je s pevninu spojený mostom. Vynikajúce reštaurácie a veľmi drahé apartmány veľkolepo charakterizujú nálepku tohto hotela „Jediný sedem hviezdičkový hotel na svete“.

Top atrakcie v Dubaji
  • Parky a Zoo: Al Mumzar Park, Al Hamriyah Park, Al Safa a mnohé ďalšie
  • Športoviská: Dubaj Autodrome, golfové ihriská, tenisové štadióny,
  • Pláže: Jumeirah Beach, Wollongong Beach, Jebel Ali beach
  • Nákupné centrá: Dubaj Mall, Mall of Emirates, Ibn Battuta Mall, Dubaj Gold and Diamond Park a ďalšie
Burj al Arab, Dubaj - nadosah.sk

Na mnohých ďalších atrakciách sa v súčastnosti intezívne pracuje ako napríklad: Dubai Sports City, Sahara Kingdom, Dubai Golf City, Dubai Motor City, City of Arabia, Dubai Lifestyle City, ktoré dodajú mestu určite príliv ďalších turistov. Snáď sme aj vás trochu naladili a aj vy sa rozhodnete navštíviť toto magické mesto. Pripravili sme pre vás stránku, kde nájdete všetky potrebné informácie pokiaľ plánujete svoju ďalšiu dovolenku stráviť v úžasnom meste Dubaj.

Potrebujete viac infomácií? Kontaktujte nás
E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka