Letenky El Al

Akciové letenky El Al

El Al je vlajkovým leteckým dopravcom v Izraeli. Spoločnosť bola založená v roku 1948. Jej sídlo sa nachádza na medzinárodnom letisku Ben Gurion, v Tel Avive, Izrael. Spoločnosť postupne rozširovala svoje trasy na medzinárodné linky prevažne do Európy, Severnej Ameriky, Afriky, Blízkeho a ďalekého východu. Spolu operuje viac ako 37 destinácií na pravidelných medzinárodných a vnútroštátnych letoch. El Al prevádzkuje tiež nákladne lety na medzinárodných trasách.
letecká spoločnosť El Al - nadosah.sk

El Al je považovaná za jednu z najbezpečnejších leteckých spoločnosti na svete. Má výrazne prísne bezpečnostné pravidlá, taktiež sa riadi náboženský poriadkom (počas židovského Sabatu sa nelieta, a iné). Cestujúcim ponúka spoločnosť aj vernostný program Matmid, ktorý na základe nazbieraných bodov ponúka pravidelným cestujúcim rôzne výhody. Spoločnosť sa výrazne podieľa tiež na humanitných záchranných prácach. V roku 2011 El Al dokázala prepraviť cez 2 milióny cestujúcich. Na našej stránke si môžete rezervovať letenky tejto spoločnosti.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka