Letenky Singapore Airlines

Akciové letenky Singapore Airlines

Singapore Airlines je letecká vlajková spoločnosť Singapuru. Spoločnosť má silné zastúpenie vo východnej a juhovýchodnej Ázii. Taktiež prevádzkuje aj najdlhšiu nonstop komerčnú linku zo Singapur do Newarku a Los Angeles. Spoločnosť pôsobí od roku 1947. V roku 2010 vyhlásila medzinárodná asociácia pre leteckú dopravu Singapore Airlines za druhú najväčšiu leteckú spoločnosť na svete podľa trhovej kapitalizácie v hodnote 14.miliárd amerických dolárov. Spoločnosť má ústredie v Leteckom dome na 25 Airline Road, v Singapure. Singapore Airlines prevádzkuje svoje lety prevažne zo svojho ústredia v Singapure a to do 63 destinácií v 35 krajinách na šiestich kontinentoch. Spoločnosť tiež prevádzkuje lety na trase z Austrálie do Spojených štátov amerických.
letecká spoločnosť Singapore Airlines - nadosah.sk

Singapore Airlines so svojimi dcérskymi spoločnosťami Scoot, SkillAir a Singapore Airlines Cargo má výrazné postavenie v leteckej doprave na území juhovýchodnej Ázie, ktorú spája s medzinárodnými destináciami. Spoločnosť ponúka vo svojich lietadlách rozličné triedy ako Singapore Airlines apartmány, ktoré prevádzkujú len na vybraných trasách ako Hong Kong, Londýn, Paríž, Tokio, New York a iné. Spoločnosť ďalej ponúka lety prvou triedou, biznis a ekonomickou triedou. Počas svojich letov spoločnosť ponúka širokú škálu občerstvenia z miestnej, ale aj medzinárodnej kuchyne. Letenky tejto spoločnosti si môžete rezervovať na našej stránke.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka