Vyhľadať Letenky WizzAir

letecká spoločnosť Wizzair - nadosah.sk
Wizz Air je maďarská nízko nákladová spoločnosť so sídlom na medzinárodnom letisku Ferenca Liszta v budove číslo 221 v Budapešti. Po ukončení prevádzky spoločnosti Malev je tiež neoficiálne národným dopravcom. Spoločnosť bola založená v roku 2003. Do dnešnej doby spoločnosť prepravila už viac ako 11 miliónov cestujúcich. Spoločnosť vykonáva svoje lety do 142 destinácií. Wizz Air zvyčajne používa sekundárne letiská v celej Európe čo umožňuje znížiť náklady a poplatky. Najväčším konkurentom je írsky Ryanair, s ktorým sa delia aj o letisko v Budapešti. Spoločnosť spolupracuje s dcérskymi spoločnosťami v Poľsku a Bulharsku. Naša CK zabezpečuje predaj aj týchto leteniek. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Online check-in pri letenkách spoločnosti Wizz Air

  • K letenkám spoločnosti Wizz Air je online check-in povinný pre všetky lety. Cestujúci si ho môžu spraviť bezplatne a to najskôr 2 dni pred odletom, najneskôr však 3 hodiny pred odletom.
  • Ak si cestujúci chcú online checkin spraviť skôr ako 2 dni pred odletom, je potrebné, aby si zakúpili sedadlo na dané lety.

Skupinové a študentské letenky Wizz Air

Naša spoločnosť ponúka skupinové letenky Wizz Air za zvýhodnených podmienok. Ak ste akákoľvek skupina ľudí (študenti, športovci, hudobníci, seniori a podobne) zabezpečíme vám výhodnejšie letenky Wizz Air. Kontaktujte nás ešte dnes a náš školený personál vám pripraví výhodnú ponuku na letenky.

Preprava batožiny

  • V cene letenky spoločnosti Wizz Air je príručná batožina s rozmermi maximálne 55×40×20 cm a váhou do 10 kg.
  • Pri letenkách spoločnosti Wizz Air je možné dokúpiť j batožinu na odovzdanie s váhou max. 20 kg alebo maximálne 32 kg.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka