Letenky z Bratislavy do Larnaky

Lety z Bratislavy do Larnaky boli pre sezónu 2020 zrušené.

Prvý chartrový let z Bratislavy do Larnaky v novom roku je naplánovaný na 01. júna 2020. Posledný let z Larnaky do Bratislavy je naplánovaný na 08. októbra 2020. Linka z Bratislavy bude premávať vždy v pondelky, vo štvrtky a v nedele. Z Larnaky bude linka premávať v pondelky, v stredy a v nedele.

  • Cena spiatočnej letenky je od 329 eur /osoba so všetkými poplatkami. V cene letenky je príručná batožina do 8 kg. Podpalubnú batožinu je možné k letenke dokúpiť za poplatok 50 EUR/kus/oboj­smerne.

Letenky si môžte u nás aj nezáväzne rezervovať až na 24 hodín. Počet miest na každej linke je obmedzený a cena jednotlivých leteniek sa môže podľa obsadenosti meniť.

Pri zakúpení leteniek pre rodiny a väčšie skupiny možnosť využitia skupinovej zľavy. Svoje požiadavky na takéto letenky nám môžte zasielať na email info@nadosah.sk alebo nás kontaktujte telefonicky: 051/3700006, Orange 0915 359 860.

Náš tip

  • pozrite si naše priame lety z Viedne.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka