Letenky z Košíc do Benátok

Letecká spoločnosť Danube Wings zrušila prevádzku letov z Košíc do Benátok. Ako vhodnú alternatívu ponúkame lety z Budapešti do Benátok za vynikajúce ceny.Ubytovanie v Taliansku | Zájazdy do Benátok a okolia |

Základné informácie o letisku

  • Letisko Benátky „Marco Polo“ – Venice Marco Polo Airport sa nachádza 8 km severne od Benátok. Letisko využíva 6,8 miliónov pasažierov ročne nielen na vnútroštátne, ale aj medzinárodné lety do Benátok. Letisko je so železničnou a autobusovou stanicou Benátok prepojená pravidelnými autobusovými spojmi. Letisko ponúka aj možnosť prepožičania si auta resp. využitie taxi služieb. Letisko má 1 terminál rozdelený do troch podlaží. Dve odletové haly s názvom „Tintoretto“ sú určené pre pasažierov skupiny SkyTeam a jedna hala „Marco Polo“ je určená pre cestujúcich ostatných leteckých spoločností.
  • Letisko Benátky „Treviso“ – Venice Treviso Airport je od mesta Benátky vzdialené 20 km. Služby letiska využíva 2,1 miliónov pasažierov ročne. Letenky do Benátok ponúkajú letecké spoločnosti ako napr. Air Arabia Maroc, Belle Air, Germanwings, Ryanair, Transavia, Wizz Air alebo Neos. Letisko v roku 2007 otvorilo nový terminál s názvom „Antonio Canova“, ktorý bol pomenovaný na počesť talianskeho maliara. Medzi letiskom a železničnou stanicou mesta Treviso premávajú pravidelné spoje mestskej hromadnej dopravy.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka