Letenky z Prahy do Phnom Penh

Základné informácie o Phnom Penh

Mesto Phnom Penh je najväčším a zároveň hlavným mestom Kambodže. Je nielen politickým, ekonomickým, ale aj kultúrnym a turistickým centrom krajiny. V uliciach Phnom Penh sa mieša rôznorodá architektúra od tradičných drevených domčekov na predmestiach mesta, tradičných stavieb vychádzajúcej z khmérskych tradícií až po nové výškové budovy, ktorých výstavba sa rozbehla v posledných rokoch.

Základné informácie o letisku Phnom Penh

Medzinárodné letisko Phnom Penh (IATA kód: PNH) sa nachádza 10 kilometrov od hlavného mesta Kambodže na ploche približne 400 hektárov. Letisko slúži nielen verejnosti, ale aj armáde. Letisko disponuje dvoma terminálmi a jednou štartovacou dráhou. Jeden terminál slúži pre vnútroštátne lety a druhý pre medzinárodné lety. Letisko ročne obslúži približne 2 milióny cestujúcich.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka