Letenky z Viedne do Denpasar Bali

Základné informácie o Denpasar

Denpasar je hlavným mestom ostrova Bali, ktorý sa nachádza v Indonézii. Denpasar je celosvetovo známe a obľúbené turistické miesto a zároveň je vstupnou bránou na Bali. S rozvojom turistického ruchu sa pomerne rýchlo rozvíjalo aj mesto Denspasar. Turisti sem prichádzajú najmä za bielymi piesočnatými plážami. Neďaleko hlavného mesta sa nachádza aj mesto Kuta, kde sa nachádza väčšina hotelov, reštaurácií, obchodov a kaviarní. Denpasar turistom ponúka množstvo pamiatok, napríklad Pura Jagatnatha, Puri Pemecutan či Pura Maospahit, ale aj katolícky kostol St. Joseph Church.

Základné informácie o letisku Denpasar

Medzinárodné letisko Denspasar (IATA kód:** DPS) je známe aj pod názvom Ngurah Rai International Airport. Je to hlavné letisko na ostrove Bali a nachádza sa 13 kilometrov južne od mesta Denpasar. Letisko Ngurah Rai je tretím najvyťaženejším v Indonézii. Vďaka svojej polohe v oblasti Tuban medzi mestami Kuta a **Jimbaran je v sa nachádza v blízkosti obľúbených turistických destinácií na juhu ostrova.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka