Letenky z Viedne do Dubaja

Vedeli ste že:

  • od 27.3.2011 letecká spoločnosť Emirates ponúka druhý priamy let z Viedne do Dubaja? Od konca marca si pasažieri budú môcť vybrať z 11 priamych letov z Viedne do Dubaja týždenne (iba lety spoločnosti Emirates. Austrian prevádzkuje tiež denne 1 priamy let.). Toto spojenie ponúkne pasažierom lepšiu dostupnosť letov a výhodné prípoje v Dubaji do ďalších svetových destinácií. Odlet v poradí druhého letu je každý utorok, stredu, piatok a nedeľu o 22:50 hod. a príletom do Dubaja o 06:30 hod. ráno. Tento spoj ponúkne aj obchodným cestujúcim možnosť príletu a odletu do Dubaja v ten istý deň.
  • na novo pridanej linke z Viedne do Dubaja spoločnosť využíva okrem Boeingu 777 – 300 aj Airbus 340–500 so 258 sedadlami: 12 sedadiel First Class Suites, 42 komfortné „Sleeperette“ sedadlá a 204 sedadiel v ekonomickej triede. Emirates momentálne vlastní 10 lietadiel typu Airbus 340–500. Tieto lietadlá sú vybavené moderným informačným, komunikačným a zábavným systémom ICE, ktorý ponúka viac ako 600 programov rôzneho žánru, hry a veľa iného.
palubný personál Emirates
telefonujúci pasažier Emirates
pasažieri Emirates

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka
 

Pozrite si tiež:

Víza do SAE – Dubaj | Zájazdy do Dubaja |