Letenky do Colomba

Najlacnejšie letenky do Colomba

Letenky zo Slovenska

Letenky z iných krajín

Základné informácie o Colombo

Colombo je najväčším mestom Srí Lanky. Nachádza sa na západnom pobreží ostrova a je tiež v priľahlej časti Sri Jayawardenapura Kotte, ktoré je hlavným mestom Srí Lanky. Vďaka svojej pozícií bolo mesto významným centrom námorného obchodu. Colombo je rozmanité mesto v ktorom je možné vidieť koloniálne budovy a zažiť ruch moderného životného štýlu. Colombo sa taktiež vyznačuje množstvom etnických skupín. Na základe toho je tu možné spoznať mnoho kultúr. Rozmanitosť kultúr je možné sledovať aj na architektonických stavbách. V meste sa nachádza mnoho zaujímavých pamiatok ako Galle Face Green, Viharamahadevi Park, pláž Mount Lavinia a Národné múzeum.

Základné informácie o letisku Colombo

Medzinárodné letisko Bandaranaike, známe aj ako medzinárodné letisko Colombo, je v súčastnosti jediným medzinárodným letiskom. Letisko sa nachádza približne 35 km od Colomba v Katunayake. Letisko spravuje a o jeho služby sa stará národný letecký prepravca SriLankan Airlines a nízko nákladová letecká spoločnosť Mihin Lanka. Letisko začalo svoju činnosť už v roku 1960. Ďalším letiskom v Colombe je Ratmalana letisko. Letisko sa stará o všetky vnútroštátne lety v Srí Lanke. Taktiež sa využíva na všetky vojenské účely. Letisko sprístupňuje svoje služby aj súkromným lietadlám. V súčastnosti by už malo byť po výraznej rekonštrukcii terminálu a dráhy.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka