Letenky do Hurghady

Letenky z iných krajín

Základné informácie o Hurghade

Hurghada sa nachádza na pobreží Červeného mora a predstavuje hlavné mesto cestovného ruchu v Egypte. Mesto patrí medzi popredné letoviská na pobreží Červeného mora. Turisti tu môžu nájsť mnoho reštaurácii, hotelov či zaujímavých atrakcií. Rekreačné oblasti na pobreží poskytujú turistom mnoho možností využívania vodných športov. V dnešnej dobe má Hurghada viac ako 248 000 obyvateľov. V súčastnosti je obľúbeným mestom pre Európanov a vďaka svojmu tropickému podnebiu tam čoraz viac turistov trávi svoje dovolenky aj v zimných mesiacoch.

Základné informácie o letisku Hurghada

Medzinárodné letisko Hurghada sa nachádza vo vnútrozemí približne 5km od El Dahar, Hurghada. Letisko má v súčastnosti k dispozíciji jeden terminál. V roku 2011 dokázalo letisko odbaviť 5, 975 423 cestu­júcich. Letisko pracuje aj na dobudovaní nového terminálu ktorý by mal byť otvorený v roku 2012. Cestujúci budú môcť využívať rozsiahle služby reštaurácií, butikov a obchodov. Pre turistov sú pri letisku zabezpečené pravidelné minibusy a rôzne taxislužby.

Zájazdy do Hurghady |

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka