Letenky do Luxoru

Letenky z iných krajín

Základné informácie o Luxore

Luxor je hlavným mestom Luxor Governorate v Hornom Egypte. Mesto je považované aj za „najväčšie svetové múzeum pod holým nebom“. Moderné mesto je postavené na zrúcaninách chrámových komplexov Luxor a Karnak. Na druhej strane rieky Níl sa nachádza množstvo svetových pamiatok, hrobiek a chrámov Necropolis, medzi ktoré patria aj Údolie kráľov a Údolie kráľovien. Aj vďaka týmto pamiatkam mesto každoročne navštevujú tisíce turistov z celého sveta.

Základné informácie o letisku Luxor

Medzinárodné letisko Luxor sa nachádza 6km východne od mesta. Je hlavným letiskom mesta. Letecké spoločnosti využívajú letisko často aj pre svoje charterové lety. Letisko využívajú prevažne turisti ktorí tu prídu obdivovať historické pamiatky okolia. Na našej stránke si môžete rezervovať letenky do Luxoru s odletom z Viedne. Letisko ponúka cestujúcim širokú škálu služieb, reštaurácií, odchodov, informačných centier a VIP salónikov. Okrem osobnej prepravy letisko umožňuje aj nákladnú prepravu.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka