Letenky do Thajska

Najlacnejšie letenky do Thajska

Letenky zo Slovenska

Letenky z iných krajín

Letenka do

Základné informácie

Thajsko, oficiálny názov Thajské Kráľovstvo je štát v juhovýchodnej Ázii. Už 63 rokov vládne krajine jeho výsosť Pchúmipchón Adundér, známy skôr pod menom Ráma IX. Úradným jazykom je thajčina, bežnému turistovi však postačí angličtina, nemčina, či čínština. Podnebie v Thajsku je tropické a striedajú sa tu tri ročné obdobia – chladné, horúce a monzúnové.

  • Chladné – od novembra do februára, teploty dosahujú príjemných 26 °C, najvhodnejšie na cestovanie
  • Horúce – od februára do mája, teploty do 36 °C
  • Monzúnové – obdobie dažďov, horučav, vlhkosti s priemernou teplotou 32 °C

Top atrakcie v Thajsku

Najznámejšie destinácie – Bangkok, Pattaya, Koh Samui, Phuket, Krabi, Phi Phi Pláže – Chaveng beach, Patong beach, Loh Dalum beach, Pattaya beach Múzeá – Múzeum starobylého mesta, Národné múzeum v Bangkoku, Bankové múzeum, Detské múzeum objavov Najnavštevova­nejšie oblasti – ulica Sukhumvit – je dlhá 400 km a plná obchodov, restaurácií, kaviarní, barov

Víza do Thajska

Od 11.08.2011 môžu občania Slovenskej republiky cestovať do Thajska za účelom turizmu na dobu do 30 dní bez požiadania o víza. Stačí mať pri sebe platný cestovný pas -platný ešte 6 mesiacov po návrate a dostatočnú hotovosť – 10 000 Bahtov na osobu, alebo 20 000 Bathov na rodinu v hotovosti.

Pozrite si tiež

Zájazdy do Thajska

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka