Ubytovanie na Slnečnom pobreží

Slnečné pobrežie na ktorom sa nachádza viac ako 8 kilometrov pláži je vyhľadávanou turistickou destináciou hlavne počas letných mesiacov. Nachádza sa tu mnoho hotelov, apartmánov či penziónov, ktoré ponúkajú kvalitné služby a prostredníctvom agentúry nadosah.sk si ich môžete rezervovať za najlepšie dostupné ceny na trhu. Slnečné pobrežie je ideálnym miestom pre oddych a rekreáciu s množstvom atrakcií, barov, reštaurácii a športovísk.

Slnečné pobrežie ako najväčšie prímorské letovisko v Bulharsku ponúka návštevníkom okrem čistých piesočných pláži aj mnoho možností pre vykonávanie vodných športov ako vodné lyžovanie, windsurfing, plachtenie a mnoho ďalších. Nachádza sa tu aj mnoho iných zaujímavých atrakcií pre všetky vekové kategórie. Pobyt na Slnečnom pobreží spestruje viacero reštaurácii, barov, kaviarni v ktorých sa konajú pravidelné kultúrne a hudobné predstavenia, ako aj mnoho barov a diskoték. Slnečné pobrežie bolo ocenené medzinárodnou ekologickou Modrou vlajkou, čo je prestížne ocenenie, ktoré zaručuje návštevníkom ekologicky čisté pláže, vodu a ovzdušie.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania na Slnečnom pobreží

Platba za ubytovanie môže prebehnuť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pozrite si tiež letenky do Bulharska

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka