Ubytovanie v Alicante

Alicante je jedným z najkrajších španielskych destinácii. Príjemne prímorské prostredie s množstvom atrakcií tvorí z Alicante vyhľadávanú turistickú destináciu. Návštevníci sa tu môžu ubytovať v niektorom z krásnych hotelov vhodných pre celé rodiny alebo luxusných apartmánoch s nadštandardnými službami. Okrem krásneho prostredia sa v Alicante nachádza aj viacero historických pamiatok. Najnavštevova­nejšími pamiatkami v Alicante sú hrad Santa Barbara, Bazilika Santa Maria či Katedrála San Nicolas. V Alicante sa nachádza aj mnoho kultúrnych atrakcií a múzeí. Pokiaľ strávite pár dní v meste, nenechajte si ujsť návštevu Archeologického Múzea, Múzea moderného umenia Asegurada či Hlavného divadla. Alicante ponúka návštevníkom aj krásne piesočné pláže či príjemne parky plné exotických rastlín a stromov s krásnymi detskými ihriskami, vhodné na rodinné pikniky a prechádzky.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Alicante

Platba za ubytovanie môže prebehnúť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka