Ubytovanie v Borovetz

Borovetz je najstarším zimným strediskom v Bulharsku. V súčasnosti je najväčším strediskom v krajine. Borovetz je vyhľadávaným strediskom pre oddych a rekreáciu. Návštevníkom ponúka viacero druhov ubytovania v hoteloch s kvalitnými službami vo viacerých cenových kategóriách.

Stredisko Borovetz má k dispozícii kvalitné zariadenia pre zimné športy, čo priťahuje každý rok mnoho návštevníkov. Luxusné hotely, množstvo obchodov, reštaurácii a atrakcii prispievajú k vysokej návštevnosti strediska. Borovetz je strediskom nielen s kvalitnými službami, ale predovšetkým krásnym prostredím. V okolí sa okrem kvalitných svahov nachádza aj niekoľko prírodných zaujímavosti ako azúrové jazero Seven Rila a vrchol Malyovitsa.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Borovetz

Platba za ubytovanie môže prebehnuť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pozrite si tiež letenky do Bulharska

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka