Ubytovanie v Bruggách

Aj keď mesto Bruggy nepatrí medzi najväčšie v Európe, svojimi historickými pamiatkami a príjemným prostredím láka každoročne mnoho turistov. Návštevníci môžu stráviť pár dní v príjemných hoteloch s širokou ponukou služieb a rôzneho štandardu, alebo luxusných apartmánoch. V meste Bruggy sa nachádza mnoho historických budov a pamiatok, ktoré sú pravidelne udržiavané a pôsobia tak rovnako ako pred stáročiami. Staré mesto Brúgg je označované aj ako Benátky severu, vďaka sieti kanálov a prístavu. Turisti tu môžu spoznávať mesto aj z vyhliadkovej plavby loďou. V meste sa nachádza tiež viacero významných galérii s obrazmi starých európskych majstrov. Po celom dni strávenom v krásnom historickom meste si môžete vychutnať príjemné posedenie v prvotriednych reštauráciách pri výbornom jedle alebo svetovo uznávanom belgickom pive.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v meste Bruggách

Platba za ubytovanie môže prebehnuť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pozrite si tiež letenky do Belgicka

Autobusy do Belgicka

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka