Ubytovanie v Dubline

Dublin pohlad na mesto - nadosah.sk
Hlavným a zároveň najobľúbenejším mestom v Írsku je Dublin. Mesto je známe svojou pohostinnosťou, vďaka ktorej sa tu návštevníci stále radi vracajú. Mesto zo zaujímavým prostredím, množstvom atrakcií, pamiatok a reštaurácii vám ponúka aj viacero možností ubytovania. Môžete si vybrať z širokej ponuky bed and breakfast, penziónov, hotelov v rôznych cenových kategóriách a luxusných apartmánov. Dublin je najnavštevovanejším mestom v Írsku. Nachádza sa tu mnoho pamiatok, atrakcií ale aj príjemné prostredie, ktoré láka každoročne čoraz viac turistov. V Dubline by ste si nemali nechať ujsť návštevu Írskeho národného múzea, hradu Dublin či Trinity College. Pokiaľ navštívite Dublin v deň svätého Patrika, nebudete mať čas na návštevu pamiatok. V tento deň celé mesto oslavuje v uliciach a zabáva sa až do rána. Dublin ponúka návštevníkom aj viacero múzeí, divadiel a kultúrnych podujatí, ktoré pravidelne organizuje v rôznych ročných obdobiach.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Dubline

Platba za ubytovanie môže prebehnúť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka