Ubytovanie v Dusseldorfe

Dusseldorf sa považuje za medzinárodné obchodné centrum. Je známe aj vďaka rozvinutej kultúre a zaujímavému nočnému životu. V modernom meste plnom obchodných stredísk a bánk je stále viacero významných architektonických pamiatok. Ubytovať sa a stráviť tak pár dní v tomto rozmanitom meste môžu návštevníci v niektorom z hotelov určených pre širokú škálu zákazníkov. Dusseldorf je zaujímavým turistickým centrom. Okrem množstva kultúrnych podujatí sa tu nachádza aj mnoho historických pamiatok. Kostol St Lambertus Basilika či najstaršia socha v meste Rider, sú obľúbenými turistickými atrakciami. Turisti môžu v Dusseldorfe navštíviť aj viacero múzeí ako Stadtschloss, Múzeum Kunstpalast alebo umelecké múzeum Kunstsammlung Nordrhein-Westfalen. Po prehliadke pamiatok si návštevníci môžu vychutnať prechádzky pozdĺž promenády či oddýchnuť si v niektorom z krásnych parkov.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Dusseldorfe

Platba za ubytovanie môže prebehnúť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka