Ubytovanie v Innsbrucku

Innsbruck je hlavným mestom regiónu Tirolsko. Patrí medzi najvyhľadávanejšie rakúske destinácie hlavne vďaka svojej polohe. Nachádza sa v srdci rakúskych Álp a svojím návštevníkom ponúka okrem krásneho prostredia mnoho športových príležitosti ako aj viacero významných pamiatok. Ako vyhľadávaná destinácia ponúka svojím návštevníkom viacero hotelov a apartmánov v krásnom prostredí. Innsbruck je vyhľadávaným zimným strediskom s kvalitnými službami. V krásnom prostredí mesta je možné vidieť zaujímavé architektonické a kultúrne pamiatky. Medzi hlavné pamiatky, ktoré taktiež priťahujú mnoho turistov patrí Zlatá strecha, ktorá je symbolom mesta. Pri pobyte v Innsbrucku by ste nemali vynechať ani návštevu pamiatok ako Court kostol v Innsbrucku, Stĺpu svätej Anny a Katedrály Svätého Jakuba. Kultúrne pamiatky a podujatia je možné vidieť v niektorom z miestnych múzeí.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Innsbrucku

Platba za ubytovanie môže prebehnúť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka