Ubytovanie v Madride

Madrid je hlavným mestom Španielska ako ja významným kultúrnym a spoločenským centrom krajiny. Madrid je tiež odľúbenou turistickou destináciou s bohatou históriou. Návštevníkom ponúka mnoho možností pre oddych ale aj zábavu. V meste sa nachádza viacero kvalitných hotelov, ktoré ponúkajú návštevníkom širokú škálu služieb v rôznych cenových kategóriách. Madrid je jedným z najnavštevo­vanejších španielskych miest. Medzi najvyhľadávanejšie pamiatky a atrakcie v Madride patrí hlavné námestie Plaza Mayor, kráľovský palác Palacio Real či City Hall. Nachádza sa tu aj viacero múzeí, v ktorých je možné vidieť diela popredných svetových umelcov. Lákadlom pre návštevníkov je tiež Gran Via hlavný nákupný bulvár s množstvom obchodov, divadiel a pamiatok. Pravidelne sa v meste konajú aj rôzne festivaly a kultúrne podujatia. Pokiaľ chcete navštíviť mesto plné atrakcií a zábavy s rozmanitým nočným a kultúrnym životom Madrid je vhodnou voľbou.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Madride

Platba za ubytovanie môže prebehnúť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka