Ubytovanie v Ostrave

V Ostrave sa nachádza viacero krásnych hotelov v rôznych cenových kategóriách. V príjemnom prostredí Ostravy sa nachádza množstvo pamiatok a atrakcií, ktoré sa rozhodne oplatí navštíviť. Ostrava je aj významným kultúrnym mestom. Nachádzajú sa tu štyri divadlá, najznámejšie z nich je Moravskoslezské Národné divadlo. Každý rok mesto organizuje medzinárodný hudobný festival Colours of Ostrava. Jedna z mestských zaujímavostí je Vyhliadková veža mestskej radnice, z ktorej majú návštevníci možnosť vidieť celú panorámu Ostravy a okolia. Obľúbeným miestom hlavne pre mladých ľudí je aj Stodolní ulica, ktorá je plná barov, klubov či diskoték. V meste sa taktiež nachádza viacero múzeí, ale aj Ostravská Zoo a mnoho ďalších atrakcií.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Ostrave

Platba za ubytovanie môže prebehnuť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pozrite si tiež letenky do Prahy

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka