Ubytovanie v Plzni

Plzeň je štvrtým najľudnatejším mestom Českej republiky. Nachádza sa tu mnoho zaujímavostí a pamiatok, ktoré sa určite oplatí vidieť. V Plzni sa nachádza viacero krásnych hotelov s širokou ponukou služieb aj pre náročnejších návštevníkov. Príjemné prostredie mesta Plzeň a okolitého regiónu je lákadlom pre mnoho turistov. Svojím návštevníkom ponúka viacero historických pamiatok a kultúrnych atrakcií. Medzi najzaujímavejšie patria gotický kostol Svätého Bartolomeja s najvyššou vežou v Českej republike, renesančná radnica a Veľká synagóga, ktorá je druhou najväčšou synagógou v Európe. Medzi obľúbené turistické atrakcie patrí aj prehliadka pivovaru Plzeňský Prazdroj, kde sa môžu návštevníci dozvedieť všetko z histórie výroby piva, ktoré preslávilo toto mesto.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Plzni

Platba za ubytovanie môže prebehnuť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka