Ubytovanie v Salzburgu

Salzburg je obľúbenou turistickou destináciou v Rakúsku známou vďaka historickej časti Staré mesto, ktorá je zapísaná v zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Salzburg je tiež predovšetkým študentským mestom. V Salzburgu sa nachádza viacero útulných hotelov s kvalitnými službami, ktoré môžu turisti využívať počas svojho pobytu v meste a okolí. Salzburg je mestom v krásnom prostredí s množstvom zaujímavých architektonických pamiatok. Je známe ako rodisko Wolfganga Amadea Mozarta, ktorému je tu venované múzeum ale aj socha na jeho počesť. Významnými pamiatkami mesta sú Hrad Salzburg, salzburská katedrála a Františkánsky kostol. V Salzburgu sa tiež môžete zúčastniť na niektorom z hudobných festivalov , ktoré sa tu pravidelne konajú. Najvyhľadávanejšou kultúrnou udalosťou je Salzburský festival. V meste a jeho okolí je tiež viacero možnosti na turistiku a cykloturistiku. Turisti tiež môžu využiť vyhliadkové jazdy na saniach ťahaných koňmi. Mnoho pamiatok, krásna príroda a kvalitné služby tvoria zo Salzburgu ideálnu turistickú destináciu.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Salzburgu

Platba za ubytovanie môže prebehnúť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka