Ubytovanie v Štuttgarte

Štuttgart je zaujímavým mestom s viacerými pamiatkami a atrakciami. Vo svete je známe aj ako kolíska automobilov. Turistov očarí aj krásnym prostredím s množstvom parkov a záhrad. V Stuttgarte sa nachádza mnoho hotelov od cenovo výhodných po 5 hviezdičkové luxusné hotely a apartmány, ktoré ponúkajú kvalitné služby aj pre náročnejších návštevníkov. Štuttgart je plný pamiatok a atrakcií. Turisti tu môžu navštíviť viaceré historické pamiatky ako kaplnku Grabkapelle Wurttemberg, Starý hrad či bývalú kráľovskú rezidenciu Neues Schloss. Historické centrum mesta je obklopené množstvom zaujímavostí, parkov a záhrad, ktoré Štuttgart preslávili. Návštevníkov mesta láka aj viacero významných múzeí ako Mercedes Benz múzeum, Múzeum Porsche či múzeum súčasného umenia Kunstmuseum Stuttgart.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Štuttgarte

Platba za ubytovanie môže prebehnúť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka