Ubytovanie v Trondheime

Trondheim je významným nórskym mestom s bohatou históriou a kultúrou. Mesto a jeho okolie je tiež známe krásnym prírodným prostredím. V Trondheime môžete využiť viacero možností ubytovania. Nachádzajú sa tu cenovo dostupné bed and breakfast, motely a útulné hotely. Náročnejší návštevníci môžu využiť ubytovanie v niektorom z luxusných hotelov a apartmánov. V súčasnosti je Trondheim moderným mestom s významnými univerzitami a výskumnými centrami. Návštevníkom ponúka mnoho možností pre oddych a rekreáciu. Zaujímavými pamiatkami mesta sú pevnosť Kristiansten, historické centrum, Katedrála Nidaros a staré mesto Bakklandet. V Trondheime sa nachádza aj mnoho múzeí a galérii z ktorých najznámejšie sú Sverresborg Trøndelag ľudové múzeum, Múzeum súčasného umenia či Národné múzeum dekoratívneho umenia. Okolité prostredie a krásnu prírodu môžu návštevníci pozorovať počas prechádzok po turistických chodníkoch a zároveň majú možnosť využiť rozsiahle cyklistické chodníky.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Trondheime

Platba za ubytovanie môže prebehnúť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka