Ubytovanie vo Valencii

Valencia je významným španielskym mestom a obľúbenou turistickou destináciou s krásnymi plážami a zaujímavými pamiatkami. Práve vo Valencii je možné vidieť spojenie historických častí mesta s viacerými modernými zaujímavosťami. Pokiaľ sa rozhodnete Valenciu navštíviť, môžete sa ubytovať v niektorom z krásnych hotelov s nadštandardnými službami alebo v luxusných apartmánoch, ktoré spĺňajú požiadavky aj tých náročnejších klientov. Valencia v posledných rokoch prešla rozsiahlym kultúrnym a spoločenským vývojom. V súčasnosti je vyhľadávanou destináciou aj kvôli rušnému a zaujímavému nočnému životu a množstvu atrakcií. Nachádza sa tu však aj mnoho historických pamiatok, ktoré sa oplatí navštíviť. Najznámejšími pamiatkami sú Kláštor Tres Reyes, kostol Iglesia Santos Juanes či najväčšie a najzaujímavejšie námestie Plaza del Ayntamento. Turisti tiež radi navštevujú miestne múzeá, v ktorých sa dozvedia mnoho informácii o histórii a kultúre Valencie.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania vo Valencii

Platba za ubytovanie môže prebehnúť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka