Ubytovanie vo Viedni

Viedeň je hlavným mestom Rakúska a taktiež významným turistickým centrom. Mesto plné historických pamiatok, atrakcií, a kultúrnych podujatí láka každoročne čoraz viac návštevníkov. Turisti môžu využiť počas návštevy tohto krásneho mesta viacero možností ubytovania. Nachádza sa tu mnoho krásnych hotelov, ktoré poskytujú návštevníkom kvalitné služby, ako aj útulné hotely za prijateľné ceny. Viedeň je významným kultúrnym a historickým centrom. Nachádza sa tu mnoho zaujímavých pamiatok ako Palác Schonbrunn a Hofburg, vily Belvedere, Katedrála Svätého Štefana a Mórový stĺp, ktoré sa určite oplatí navštíviť. Viedeň je tiež známa množstvom múzeí a galérii, z ktorých najvyhľadávanejšími sú Múzeum Kunsthistorisches, Theatermuseum, Motýli dom či Múzeum Quarter. Vo Viedni sa pravidelne koná mnoho kultúrnych podujatí a festivalov rôznych žánrov.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania vo Viedni

Platba za ubytovanie môže prebehnúť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka