Letisko Rzeszow (RZE)

Letisko Rzeszów-Jasionka Airport (IATA kód RZE) je medzinárodné letisko, ktoré sa nachádza na juhovýchode Poľska, v dedine Jasionka iba 10 kilometrov od mesta Rzeszow. Letisko je siedme najvyťaženejšie v krajine a počas sezóny ponúka aj lety cez Atlantický oceán.

Letisko sa môže pochváliť druhou najdlhšou pristávacou dráhou v Poľsku 3200×45 metrov. V roku 2009 bol na letisku zaznamenaný výrazný nárasť pasažierov takmer o 20 % na počet 451 720.

Od roku 2006 prebiehajú na letisku rozsiahle rekonštrukcie, ktoré sú ale poznačené finančnými ťažkosťami a tým sa celé práce spomaľujú.

Každopádne letisko ponúka zaujímavné destinácie, do ktorých letecká spoločnosť Ryanair lieta priamo. Najžiadanejšie destinácie vám ponúkame nižšie. Počas letnej sezóny domáca letecká spoločnosť LOT ponúka priame lety do New Yorku na letisko JFK, alebo Newark.

Najžiadanejšie destinácie z Rzeszowa

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka